Anka Hurdacılık

Anka Hurdacılık, Ankara'da hurdacılık yapan ve Sincan'da konuşlu olan firmamızın kuruluş yapısı misyon vizyon ve kurumsal bilgilerine buradan ulaşabilir, hurdalarınızı satmak için hemen hurdacı firmamızı çağırabilirsiniz. Her şeyden önce, Anka Hurdacılık olarak, Ankara Sincan Yenikent Fatih Malıköy Temelli mahalleleri ile Sincan Hurdacılar Sitesinde ve Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde benzer şekilde Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesinden ayrıca Etimesgut Eryaman Elvankent ve Göksu semtlerinden metal hurda satın alıyoruz. Ayrıca Mamak Akdere Boğaziçi, Çankaya Çayyolu Ümitköy Kızılay Dikmen Cebeci, Altındağ Ulus Siteler semti ile bununla birlikte Keçiören Etlik Bağlum, Beypazarı İncek, Pursaklar saray, Kahramankazan Ayaş Çubuk, Elmadağ ve Polatlı İlçelerinden Anka Ankara Hurdacılık olarak En Yakın hurdacı mobil ekiplerimizle her çeşit metal hurda alımı yapıyoruz.

ANKA HURDACILIK

Firmamızın Kuruluş Yapısı, Misyon ve Vizyon

Anka Hurdacılık
Anka Hurdacılık

divider

Kurumsal Bilgilerimiz

Firmamız Anka Hurdacılık, Başta Ankara Merkez ilçeleri olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden ve çevre illerden hurda satın alıp geridönüşüm firmalarına satmak yada kısaca hurdacılık mesleğini icra etmek üzere Hasan AĞÜNLÜ tarafından Ankara Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Anka Hurdacılık

Başka bir deyişle firmamız, Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya, Mamak, Keçiören ve Altındağ ile Ankara'ya bağlı tüm ilçelerden hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz gibi metaller ile akü, kablo ve beyaz eşya hurdalarını son kullanıcısı olan kişi, kurum ve kuruluşlardan, yerinden, nakit ödeme yaparak satın alıp, taşıma ve nakliyesini yaparak, geridönüşüm tesislerine satan ve sonuç olarak Geridönüşüme hizmet eden kurumsal bir firmadır.

Anka Hurdacılık

Misyonumuz:

Gelişmek ve büyümek için daima gelişime açık, genç, dinamik ve çalışkan çalışan kadromuzla, pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak.

Benzer şekilde, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve ayrıca bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.

Anka Hurdacılık

Vizyonumuz:

Hurdacılık ve Geridönüşüm mesleğini icra ederken, çalışmalarımızın her aşamasında, hurda metallerin geridönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve ayrıca finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Bununla birlikte, kurumsal yapımız ve çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.

Sonuç olarak, sağladığımız geridönüşüm ile yeraltı kaynaklarımızı gelecek nesillere miras bırakmak ve buna sürekli olarak aracılık etmek firmamızın en büyük övünç kaynağıdır.Yerinden hurda alımı

Ankara Hurdacılık

Sonuç olarak, Ankara genelinde nerede olursa olsun tüm hurdalarınızı Yüksek Fiyat garantisi ile satmak yada ücretsiz keşif talebi için lütfen firmamız Anka Hurdacılık ile irtibata geçiniz.